SEO paslaugos

SEO paslaugos – tai paslaugos, apimančios internetinės svetainės, internetinės parduotuvės optimizavimą Google paieškos sistemai, kad būtent Jūsų internetinė svetainė ar internetinė parduotuvė būtų kuo greičiau randama Jūsų klientų.

Jungianti linija - paveikslėlis - SEO Fausta
Jungianti linija - paveikslėlis - SEO Fausta

Kai kalbama apie SEO, visada turima galvoje Natūralius Google paieškos rezultatus (angl. Organic Search), t.y. klientai aplanko internetinę svetainę radę ją Google paieškos rezultatuose. Ir SEO pagrindinė užduotis pagerinti jūsų internetinės svetainės reitingus tiek, kad klientai rastų jus kuo aukščiau paieškos rezultatuose.

SEO paslaugų tikslas – pirmas Google puslapis natūralioje paieškoje

Jungianti linija - paveikslėlis - SEO Fausta
Jungianti linija - paveikslėlis - SEO Fausta

Ar SEO yra Internetinis Marketingas (angl. Ditigal Marketing)?
Internetinis marketingas apima:

  • Socialinių tinklų valdymą
  • Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads ir kt.
  • SEO
  • kitas paslaugas

Google Ads

Papildoma mokama paslauga, kuri padeda jūsų internetinei svetainei ar parduotuvei atsidurti pirmame Google puslapyje iš karto

Rodyklės žemyn - paveikslėlis - SEO Fausta

Kas sudaro SEO paslaugas?

VIDINIS SEO (on-page SEO)

SEO auditas

SEO auditas – tai SEO analizė ir įvertinimas, kaip tinkamai internetinė svetainė ar internetinė parduotuvė yra paruošta Google paieškos sistemai.

Raktinių žodžių tyrimas

Raktažodžių tyrimas – tai kokiais pagrindiniais žodžiais ar frazėmis dažniausiai klientai ieško Jūsų prekių ar paslaugų internete.

+ Konkurentų raktažodžių analizė

Internetinės svetainės turinio kūrimas

Turinio kūrimas yra nemažai iššūkių keliantis darbas daugeliui internetinių svetainių savininkų. Kokį tekstą parašyti, jog būtų suprantama klientui ir atspindėtų teikiamą paslaugą ar parduodamas prekes?

+ Tekstai kuriami naudojant raktinius žodžius, kuriais ieškomos prekės ar paslaugos

SEO parametrų sutvarkymas​

SEO title, SEO description – tai parametrai, skirti aprašyti internetinių svetainių puslapius. Šie aprašymai rodomi Google paieškos rezultatų puslapiuose.

Vaizdo ir video SEO atributų sutvarkymas

Paveikslėliai ir video taip pat dalyvauja Google paieškoje. Tinkamai aprašyti paveikslėliai ir video gali būti parodyti paieškos rezultatuose: pavadinimas, alt.tekstas, aprašymas (naudojant raktinius žodžius)

Vidinių nuorodų kūrimas

Tai vienas iš Google reitingavimo kriterijų – internetinės svetainės puslapiai turi būti susieti vienas su kitu vidinėmis nuorodomis (anchor text), tai leidžia paieškoms varikliams suprasti, apie ką yra internetinė svetainė, ar ji yra vertinga ir ar atitiks internete naršančio vartotojo lūkesčius.

Blog ir naujienų straipsnių rašymas

Kaip ir internetinės svetainės turinio kūrimas, taip ir vidinių straipsnių rašymas yra laiko ir atitinkamų gebėjimų reikalaujantis darbas. Vis dėlto tai svarbu, dėl:

  • reguliariai pateikiamo naujo turinio su raktažodžiais (svarbu geresniam internetinės svetainės reitingavimui)
  • naudingos informacijos pateikimas esamiems ir potencialiems klientams

Kurį paslaugų ar prekių tiekėją renkatės Jūs: tą, kuris nuolat pateikia aktualią informaciją, ar kurio paskutinis parašytas straipsnis buvo prieš metus ir seniau?

Rodyklės aukštyn žemyn - paveikslėlis - SEO Fausta

IŠORINIS SEO (off-page SEO)

Vienas svarbiausių ir didelę įtaką darančių veiksnių internetinės svetainės reitingavimo gerinimui - atgalinės nuorodos (angl. backlinks building)

Pirmose vietose yra pateikiamos tos internetinės svetainės, kurios yra patikimos, jose pateikiamas turinys yra vertingas ir jos labiausiai atitinks internete naršančių vartotojų lūkesčius. Kaip paieškos varikliai vertina, ar internetinės svetainės yra patikimos?

  • Apsilanko didelis vartotojų skaičius (traffic)
  • Yra daug informacijos apie konkrečią internetinę svetainę kituose patikimuose šaltiniuose, t.y. kitose internetinėse svetainėse ir jose pateikta nuoroda (no-follow, do-follow)
  • reguliariai atnaujinamas internetinės svetainės turinys (blog straipsniai ir kt.)

E-katoguose esančios informacijos pildymas/ atnaujinimas

Informacijos, kuri jau yra supildyta e-kataloguose (pvz.: rekvizitai.lt) atnaujinimas, naudojant raktinius žodžius. Taip pat registravimas į naujus e-katalogus. Šių darbų tikslas pateikti aktualią informaciją apie įmonę bei jos veiklą patikimuose šaltiniuose ir tokiu būdu padidinti informacijos prieinamumą savo potencialiems klientams (dažniausiai pateikiama no-follow atgalinė nuoroda).

SEO straipsnių rašymas

Tai vertingi, sklandūs ir naudingi straipsniai apie internetinę svetainę (teikiamas paslaugas, parduodamas prekes), kurie talpinami internetiniuose naujienų portaluose su atgalinėmis nuorodomis (do-follow).

SEO paslaugos teikiamos kaip vienas paketas - SEO projektas

Scroll to Top