Privatumo politika

Privatumo ir slapukų naudojimo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip mes naudojame ir su kuo dalijamės jūsų asmens duomenimis, kuriuos renkame jums naršant mūsų svetainėje www.seofausta.lt (svetainė) arba kai pasirenkate susisiekti su mumis ar pateikti mums savo asmeninius duomenis per svetainę. 

Taip pat rasite svarbios informacijos apie jūsų privatumo teises, todėl atidžiai perskaitykite privatumo politiką.

Apibrėžimai

Privatumo politikoje naudojami apibrėžimai taip, kaip apibrėžta 2016 m. Balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamente (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir laisvą tokių duomenų judėjimo ir kuriuos panaikinama Direktyva 95/46 / EB (BDAR).

Duomenų valdymas

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Individualios veiklos (Nr. 1082774) vykdytoja Fausta Lisaitienė. Kontaktinis el. pašto adresas yra info@seofausta.lt

1. informacija, kurią renkame, ir kaip mes ja naudojamės

1.1. Analitiniai duomenys

Mes nuolatos tobuliname savo svetainę ir vartotojo patirtį. Todėl turime žinoti, kokia informacija yra aktuali internetinės svetainės lankytojams, kaip dažnai jie prisijungia, kokią naršyklę ir įrenginį naudoja, kokį turinį dažniausiai skaito, iš kokio regiono yra lankytojai, ir panašią demografinę informaciją bei statistiką.

Tam naudojame „Google Analytics“ įrankį, kuris leidžia rinkti ir analizuoti atitinkamus duomenis. Čia galite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia „Google Analytics“, ir informaciją, kurią šis įrankis mums leidžia rinkti ir analizuoti. Kaip čia aprašyta, galite atsisakyti duomenų rinkimo „Google Analytics“.

Teisinis pagrindas rinkti analitinius duomenis yra mūsų teisėtas interesas tobulinti svetainę.


1.2 Slapukai

Slapukas yra mažas duomenų failas, kurį svetainė išsaugo jūsų įrenginyje, tuo metu, kai naršote mūsų svetainėje. Slapukas leidžia svetainei atsiminti jūsų veiksmus ir nuostatas tam tikrą laikotarpį, todėl jums nereikės jų iš naujo nurodyti, kai grįšite į svetainę ar naršysite tarp skirtingų puslapių.

Mes naudojame sesijos slapukus, norėdami atsiminti ir nustatyti ryšio sesiją, tačiau šie slapukai nerenka jūsų asmens duomenų ir išlieka tik tol, kol uždarote naršyklę.

Mes taip pat naudojame pirmenybinius slapukus, kurie leidžia jums pasirinkti pageidaujamą tinklalapio rodymo kalbą ir šie slapukai saugomi jūsų įrenginyje ne ilgiau kaip 1 metus.

Slapukai jūsų įrenginyje išsaugomi tik tuo atveju, jei jūs pateikiate savo sutikimą, nebent slapukai reikalingi griežtai techniniam svetainės veikimui. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei nesutinkate su slapukų naudojimu, tam tikros svetainės funkcijos gali tinkamai arba visiškai neveikti.

Teisinis slapukų naudojimo pagrindas yra mūsų teisėtas interesas užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą. Kai slapukai naudojami jūsų pasirinkimui atsiminti ar statistiniais tikslais, teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas.

Galite valdyti ir (arba) ištrinti slapukus. Galite ištrinti visus slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje, ir galite nustatyti daugumą naršyklių, kad slapukai nebūtų jose patalpinti. Jei tai padarysite, jums gali tekti rankiniu būdu koreguoti kai kurias nuostatas kiekvieną kartą lankantis svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Naudojami slapukų rūšys:

Būtinieji slapukai – tai slapukai reikalingi tinkamam svetainės veikimui. Jie įgalina naudotis tam tikromis svetainės funkcijomis, pavyzdžiui, saugiai prisijungti prie svetainėje susikurtos paskyros (jei tokia funkcija yra galima). Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Tačiau galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Analitiniai/veikimo slapukai – su šių slapukų pagalba renkami duomenys apie tai, kiek vartotojų naudojasi svetaine, kokį turinį jie pasirenka naršydami bei kita informacija, reikalinga svetainės funkcionalumo tobulinimui.

Funkciniai slapukai – tai slapukai naudojami svetaine pakartotinai besinaudojančio vartotojo atpažinimui. Jie padeda personalizuoti svetainėje pateikiamą turinį, išsaugoti pasirinktus nustatymus ir pan.

Reklaminiai/Trečiųjų šalių slapukai – su šių slapukų pagalba informacija apie naudojimąsi svetaine pritaikoma vartotoją dominančios reklamos ar kitos tikslinės informacijos pateikimui. Trečiųjų šalių slapukai, kurie gali būti išsaugomi kompiuteryje, telefone ar planšetėje, svetainės naršymo metu yra, pavyzdžiui, „Google Analytics“ slapukai, kurie yra skirti stebėti SEO Fausta svetainę. „Google Analytics“ anonimiškai renka informaciją apie lankytojų skaičių, vietą, iš kurios buvo naudojamasi mūsų svetaine, kokios svetainės dalys buvo naršomos lankytojų, jų amžių, lytį bei pomėgius. Šie slapukai yra sukurti „Google Analytics“. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite aplankyti: http://www.google.com/analytics.

2. Kiek laiko mes saugome jūsų duomenis

Duomenys, surinkti analizuojant svetainę, atpažįstamoje būsenoje bus saugomi iki 1 metų.
Slapukai paprastai galioja trumpą laiką (dieną, savaitę ar mėnesį), nors kai kuriais atvejais jie gali galioti iki 2 metų.

Kai kuriais atvejais asmens duomenys gali būti saugomi ilgesnį laiką, jei asmens duomenis reikia saugoti siekiant apsaugoti mūsų ar kitų trečiųjų šalių teisėtus interesus, pvz., teisinio ginčo atveju arba jei mes esame įstatymų įpareigoti tai daryti.

 

Mes reguliariai peržiūrime šią Privatumo politiką ir pasiliekame teisę bet kuriuo metu ją pakeisti pagal galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus. Bet kokie pakeitimai ir paaiškinimai įsigalioja iškart po jų paskelbimo mūsų svetainėje. Kartkartėmis peržiūrėkite šią Privatumo politiką, kad laiku sužinotumėte visus pakeitimus.

Scroll to Top